• You have no products in your cart

Crayoner Maxi

Crayoner Maxi

32,00 € with DPH

In Stock

A unique wooden activity for your kids from our workshop. Children learn to distinguish colours, shades and understand the concepts such as lighter, darker etc.. The children's task is to match the rolls, which fit the openings on the stand, and, at the same time, they can sort out for example crayons. We chose 11 different colours for this activity (supplied without crayons).


Manufacturer: MonToy

Material: wood

Size: 67 x 18,5 x 8,5 cm

Package contents: 1 pc stand, 11 pcs coloured rolls

Age: 18+ months old

No one has reviewed this product yet.

Add review and rating

Fields marked with a star * are required.

Dobrý den, je možné, aby barvy byly jasnější? Např. kdyby nebyly pastelky v kalíšku nepoznala bych, že se jedná o růžvou.
Je možné, aby byl podnos rovný, nikoliv do oblouku?
Lze přidat další kalíšky? Jaká je cena za každý kalíšek navíc?
Děkuji, Iva

Dobrý večer Ivka, čo sa týka farieb, tak je robený z lazúr, napríklad tá ružová je fajn na smrekovom dreve, no na bukových kalíškoch vyzerá dosť nejasne, sme si toho vedomí. Je možné ale použiť farby, nie lazúry a v tom prípade môžu byť kalíšky akejkoľvek farby, môžme ich dať na podnos aj ľubovolné množstvo. Farby vtedy budú ozaj jasné ako farby. Sami uvažujeme nad tým, že by sme pastelkovník vyrábali práve s farbami, nie s lazúrami. Tvar je pravdaže možné zmeniť, to nie je problém. Za pridaný kalíšek rátajte +3,-EURa. Pekný deň.

Dobry den,
mala by som zaujem o tento stojan, len sa chcem opytat, ci je mozne tie farebne drevene rurky na ceruzky prilepit (akokolvek mechanicky upevnit) o podnos, nakolko sa obavam, ze dcerka to bude vytahovat a tym sa ceruzky len znehodnotia a pomiesaju...
Dakujem, je nadherny!

Dobrý deň Ivana, pravdaže vieme vám stojan urobiť aj tak, že by boli farebné rúrky napevno. Stačí ak pri objednávke napíšete do poznámky, že to chcete takto a my vám ho takto upravíme.

Dobry den, dal by sa stojan upravit? povedzme zeby som chcela o 2-3 farby menej. :) Dakujem

Pozdravujem Vás, upraviť stojan podľa potreby, resp. urobiť ho s menším počtom farieb nie je problém. Stačí uviesť v poznámke objednávky, že si želáte takúto úpravu. Monika

Ask

Fields marked with a star * are required.