• You have no products in your cart

Montessori bed - LITTLE HOUSE

Montessori bed - LITTLE HOUSE

starting from 349,00 € with DPH

Montessori child's bed in the shape of a house is made of high quality spruce wood. Along the whole circumference of the bed, there are side walls in two rows. Their purpose is to ensure that child doesn't fall out in his/her sleep. The low height of the bed enables the child to decide when to have a rest or go to sleep.Not only the height of the bed, but also a shortened side wall on one side of the bed, let children choose freely when to climb on or out of the bed. The shortened side wall can be removed if needed and it is movable along the side of the bed where it is placed.

This bed comes with legs, which are a fixed part of the base structure.

The bed comes with a slatted bed base

The surface is coated with varnish. There is an option to adjust the colour according to your wish. The price calculation for different colour designs depends on avaialbility of the shade or whether we have to mix it.No one has reviewed this product yet.

Add review and rating

Fields marked with a star * are required.

Dobry den, chcela by dom sa spytat kolko by stala postel 200x80 v bielom prevedeni? Dala by sa vyrobit aj so suflikom-uloznym priestorom za priplatok? Kolko sa plati za postovne (donasku)? Robite iba v ramci Slovenska? Dakujem za odpoved

Dobrý deň, postel v bielom s takýmito rozmermi je 409,-EUR. V rámci SR je doprava zdarma. Vieme poslať zásielku aj mimo SR, poštovné je potom individuálne podľa miesta, kam by posteľ išla. Pravdaže je možné urobiť aj šuflík pod posteľou, cena za šuflík by bola 99,-EUR. Daniel

Dobrý den, bylo by možné vyrobit domečkovou postel 100 x 200 cm? A případně za jakou cenu? Zkrácená bočnice lze později vyjmout? A jak vysoko je rošt postele? Děkuji.

Je možné vyrobiť posteľ aj v tomto rozmere. Cena by bola 449,-EUR. Predná skrátená bočnica sa dá vybrať. Ostatné sú napevno. Rošt postele je v tomto prípade 20cm nad zemou, bočná hrana rámu postele je tak vo výške 25 cm nad zemou a 5cm je matrac vnorený v ráme. Tieto rozmery však nie je problém prispôsobiť, či už posteľ znížiť alebo zvýšiť.

Dobrý deň, chcem sa opytat, koľko by vyšla rozmer 200x90 v bielej farbe. Ďakujem

Dobrý deň,
cena takéhoto rozmeru by bola 429,-EUR, no aktuálne máme na všetky postele ešte 100,-EUR zľavu, takže ak by ste ju objednávala ešte počas zľavy, tak -100 EURO (farba a rosť sú v cene)

Dobrý den, prosím Vás, jaká je výška domečku? Děkuji Valentová

Dobrý deň, výška je konkrétne 176cm ale už sme ju niekoľkokrát aj prispôsobovli, vieme vyrobiť aj vyššiu aj nižšiu ak je treba. Monika

Dá sa spraviť aj rozmer 90x200? A aká by bola cena.dakujem

Dobrý deň, posteľ v takomto rozmere je možné vyrobiť. Spotrebuje sa len kúsok viacej materiálu. Cena postele v takejto postele v aktuálne akciovej cene by bola 319,- €.

Ask

Fields marked with a star * are required.

Mám záujem o iné farebné prevedenie