• You have no products in your cart

Pikler triangle PASTEL

Pikler triangle PASTEL

starting from 139,00 € with DPH

The Pikler Triangle is designed to be safe for our children, solid and robust. Due to these properties it is a good investment. It can serve many siblings and so it becomes a generational aid.

It can be used indoors or outdoors. We recommend its storage indoors. The triangle can also be folded, making it easy to store.


BOARD IS NOT INCLUDED IN THIS PRODUCT. IT IS SOLD SEPARATELY.


Manufacturer: MonToy

Material: The frame is made of solid beech wood. The sticks are made of ash wood. The chosen type of wood for the bars should ensure sufficient strength and at the same time the necessary flexibility under the feet of children when laying on the triangle.

Surface treatment: Water-soluble, harmless varnish and paints with certification EN 71 - Safety of toys and children's furniture.

Size: equilateral triangle with side 77 cm / height 68 cm and length 76 cm

Load capacity:The load capacity of the whole triangle is 100kg. The load capacity of a single bar is 60kg.

Package contents: 1 pc

Maintenance: wipe with a damp cloth

Recommended age: from 1 year

Add review and rating

Fields marked with a star * are required.

Dobrý deň približne do akého veku sa dá veľký triangel používať? Oplatí sa pre 3,5r deti ešte? Ďakujem za odpoved a skúsenosť.

Príjemný dobrý deň. Vek 3,5 roka u dieťaťa je perfektný na využívanie triangla. Deti v tomto veku ho vedia využiť najviac a naplno. Vrelo odporúčame jeho zadováženie. Monika z MonToy

Dobrý deň, od akého veku je lepšie zakúpiť už veľký triangel? Malý je určený asi hlavne od toho 1 roka.

Dobrý deň, áno, malý je určený pre malé detičky okolo 1 roka. K malému trianglu odporúčame veľkú dosku, je širšia aj dlhšia, jej sklon nie je tak strmý, keď sa oprie o vrchol triangla. Pekný deň. Monika z MonToy

Dobry den,

Rozmyslam nad kupou triangla pre mojich chlapcov(1r a 2,5r). Neviem sa vsak rozhodnut ci velky alebo maly. Viete mi poradit na zaklade coho sa rozhodnut?

Dakujem.
S pozdravom,
Jarka

Dobrý deň, Jarka. V takomto prípade, keď majú synovia 1 a 2,5 roka, by sme odporúčili ten väčší. Nakoľko, ten je vyšší, a pre staršie deti omnoho zaujímavejší a zábavnejší. Mladší syn bude zo začiatku potrebovať určite pomoc pri zdolávaní vrcholu triangla, avšak keď uvidí staršieho syna ako mu to ide, rýchlo sa naučí triangel používať aj bez pomoci. Verím, že vám to aspoň trocha pomohlo. Prajem pekný deň z MonToy. :)

Dobrý deň, mám otázku ohľadom malého Piklerovej triangla. Zmestí sa rozložený do priestoru 80x80 cm? Zaujíma ma hlavne ako ďaleko od seba sú rozložené ramená triangla (vzdialenosť na zemi). Máme malý byt tak musíme riešiť každý centimeter. Ďakujem.

Dobrý deň, áno, malý triangel sa do takéhoto priestoru vlezie, ramená sú vo vzdialenosti 76 cm, takže sa tam presne vlezie. Daniel

Ask

Fields marked with a star * are required.

Mám záujem o iné farebné prevedenie